Ułatwienia dostępu

O nas

NZOZ Polimed s.c. powstał w 2000 r. na terenie gminy Brzeźnio w powiecie sieradzkim. Zbudował swoją pozycję przejmując pacjentów i pracowników z ośrodka zdrowia należącego do SP ZOZ w Sieradzu. Pierwszym kierownikiem NZOZ Polimed Sp.J. był jego ówczesny współwłaściciel lekarz Waldemar Barłóg.

Od samego początku działalności NZOZ Polimed s.c. zaoferował mieszkańcom gminy Brzeźnio znacznie szerszą ofertę usług medycznych, powiększoną o opiekę specjalistyczną: ginekologię, okulistykę, dermatologię, endokrynologię, urologię, chirurgię. Na przestrzeni lat NZOZ Polimed s.c. dbał o dobrą jakość i szeroki zakres świadczonych usług medycznych. Systematycznie wzbogacaliśmy i rozszerzaliśmy zakres świadczeń, w szczególności poszerzyliśmy ofertę świadczeń rehabilitacyjnych, znacznie wzbogacając rodzaj zabiegów po za wymagane przez NFZ. Poprzez poradnie specjalistyczne – okulistyczną i ginekologiczną przybliżyliśmy mieszkańcom wsi opiekę specjalistyczną.

W 2004 r. NZOZ Polimed Sp.J. otworzył swoją filię w Widawie w powiecie łaskim. Tam również zaproponowaliśmy szeroki wachlarz usług medycznych, wcześniej nie istniejący na tym terenie. W Widawie w naszej przychodni prowadziliśmy również opiekę stomatologiczną.

W 2008 r. spółka zmieniła skład właścicielski, obok Radosława Białka, jej współzałożyciela i głównego animatora jej działalności, wspólnikiem i nowym kierownikiem została Gabriela Starzyńska-Białek, lekarz.

Nadal nadrzędną troską NZOZ Polimed s.c. pozostaje dbałość o rzetelność i wysoki standard usług medycznych. Nasi pracownicy – lekarze, pielęgniarki, magistrzy i technicy rehabilitacji medycznej posiadają wysokie kwalifikacje w swoich dziedzinach oraz bogate doświadczenie w pracy zawodowej. W 2009 roku w lutym pożegnaliśmy, z powodu jego tragicznej śmierci, naszego długoletniego współpracownika lekarza internistę specjalistę medycyny rodzinnej Jana Strumiłłę. W końcu 2009 powitaliśmy w naszych szeregach nową koleżankę lekarza internistę specjalistę medycyny rodzinnej Sylwię Jędraszek. 2.06.2021 odeszła od nas na zawsze nieodżałowana koleżanka i wspaniały lekarz pediatra Liliana Karaś.

Jesteśmy otwarci na problemy i potrzeby naszych pacjentów. Staramy się sprostać narastającym wymogom NFZ, godząc urzędnicze zlecania z problemami naszej rzeczywistości.

Przychodnia w Brzeźniu

ul. Wspólna 37, 98-275 Brzeźnio

tel. 43 820-30-70

Przychodnia w Widawie

ul. Sieradzka 5, 98-170 Widawa

tel. 43 672-17-17